VÝZVA

10-day Speaking Challenge

10-day Speaking Challenge

z d a r m a 

Pojďte mluvit anglicky každý den. Nečekejte na nový rok nebo na AŽPAK. Pojďte do toho teď a já vás na rozjezd podpořím! Po dobu 10ti dnů vám budu posílat připomínky a budu vás zásobovat tématy.

Do výzvy už se nejde přihlásit, ale nechte mi svůj email a já vám dám vědět, až bude další kolo.

ALE S KÝM BUDU MLUVIT?

Vůbec se nemusíte se bát, že nebudete mít s kým mluvit. Budete totiž mluvit sami se sebou. Zdá se vám to bláznivé? Ale není. 

Proč samomluva?

  • Protože je to základ, který můžete mít vždycky a všude s sebou a ke kterému se můžete vracet kdykoli budete potřebovat.
  • Protože k tomu nepotřebujete žádné speciální pomůcky, aplikace ani učebnice.
  • Protože nepotřebujete žádný extra čas - můžete mluvit téměř při jakékoli aktivitě, třeba při čekání ve frontě nebo v dopravní zácpě.
  • Protože je to skvělý způsob, jak si zvyknout mluvit anglicky každý den a bez stresu.

Jak to funguje?

Výzva proběhne od 10. do 19. 12. 

Výzva probíhá od 10. do 20. 12. Po dobu deseti dní vám každý den v emailové schránce ode mně přistane nový email s tématem na daný den. V angličtině existuje přesně pro tuhle situaci vazba speaking prompt. To bude váš odrazový můstek, od kterého se můžete odpíchnout a pustit se bez velkého přemýšlení do mluvení. A jak dlouho budete mluvit, je jen na vás.

Témata najdete taky na Instagramu a Facebooku ve stories.

SOUTĚŽ

Hraje se o VIP balíček kartiček TALK TO ME

Tenhle balíček by se taky mohl jmenovat Wellness pro vaši angličtinu. Je to 3 měsíční program, ve kterém vaše angličtina dostane péči, kterou si zaslouží a po jeho skončení bude opečovaná od hlavy až k patě a vy budete vědět, jak plynule pokračovat sami dál.

Abyste se mohli zúčastnit SOUTĚŽE, je potřeba, abyste mluvili anglicky opravdu každý den. A taky je potřeba, abyste mi to dali vědět.

na Instagramu nebo Facebooku

>>> ve stories najdete anketu na každý den
>>> až budete mít odmluveno, potvrďte, že jste mluvili anglicky
>>> POZOR - stories po 24 hodinách zmizí

emailem

>>> napište mi na ivana@englishstories.cz
>>> do textu napište 'I spoke English today'
>>> POZOR - musíte to stihnout do 24 hodin od odeslání emailu s tématem

21. prosince vylosuju jednoho z vás, kdo získá VIP balíček kartiček TALK TO ME a.k.a. wellness pro angličtinu.

VIP balíčků je omezené množství, takže pokud si chcete pojistit, že vám balíček neunikne, kupte si ho co nejdřív. Pokud vyhrajete, peníze vám vrátím.

Do výzvy už se nejde přihlásit, ale nechte mi svůj email a já vám dám vědět, až bude další kolo.

Nebojte, vaše data jsou u mě v bezpečí a slibuju, že vám nikdy nebudu posílat spam, sama ho nemůžu vystát.

KDO JE ZA TÍM?

Já jsem Ivana Běhounková a angličtinu odjakživa miluju. Chtěla bych, abyste se do ní zamilovali taky. A to je jeden z důvodů, proč jsem průvodkyní světem angličtiny a proč jsem založila English Stories.

Jsem ale taky expert na samomluvu. Zdá se vám to divné? No, možná, že je. Neskutečně jsem se totiž styděla, a tak jsem se roky s nikým neodvážila mluvit anglicky. Ale celou tu dobu jsem si mluvila pro sebe.

Sama pro sebe jsem si mluvila tak dlouho, až jsem se promluvila k lektorování. Jasně, že jsem se tam nedostala jen díky samomluvě. Ale v mých pokrocích hrála důležitou roli. Díky ní jsem měla natrénováno, když jsem se konečně odvážila mluvit s lidmi.

Ivana Běhounková | English Stories - průvodkyně světem angličtiny a expert na samomluvu. Posvítím vám na cestu k vaší vlastní angličtině.

Já jsem Ivana Běhounková a angličtinu odjakživa miluju. Chtěla bych, abyste se do ní zamilovali taky. A to je jeden z důvodů, proč jsem průvodkyní světem angličtiny a proč jsem založila English Stories.

Jsem ale taky expert na samomluvu. Zdá se vám to divné? 

Ivana Běhounková | English Stories - průvodkyně světem angličtiny a expert na samomluvu. Posvítím vám na cestu k vaší vlastní angličtině.

Nebojte, vaše data jsou u mě v bezpečí a slibuju, že vám nikdy nebudu posílat spam, sama ho nemůžu vystát.