OBJEDNÁVKA

ONLINE  KONVERZACE

RYCHLOVKA - jednotlivé lekce

REKAPITULACE

  • objednávám online lekce v délce 30 minut
  • vím, že musím mít nainstalovanou aplikaci Whatsapp ve svém telefonu; případně FaceTime/ Facebok Messenger nebo Skype ve svém telefonu nebo počítači
  • vím, že potřebuji připojení k internetu přes wifi nebo mobilní data
  • počítám s tím, že na lekce potřebuju ničím a nikým nerušený čas

VYPLŇTE PEČLIVĚ ÚDAJE O VAŠÍ OBJEDNÁVCE

Upozornění pro Slovensko:
Pokud chcete fakturu vystavit na firmu a nejste plátce DPH, vzniká Vám vystavením faktury povinnost stát se identifikovanou osobou a musíte mi následně dodat své IČ DPH. Pokud identifikovanou osobou nejste nebo se jí stát nechcete, doporučuji koupit si eBook na fyzickou osobu nepodnikatele.

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni

Pokud by se stalo, že byste po prvních dvou lekcích nebyli spokojeni, máte možnost balíček vrátit. Své peníze dostanete bez vytáček zpátky.

Za lekce MŮŽETE platit přes benefit plus

CO ŘEKLI O MÝCH LEKCÍCH:

Společné hodiny byly moc fajn, ráda na ně vzpomínám a vždy jsem se na ně těšila. Pro mě bylo asi nejlepší si jen tak povídat, protože vím, že to potřebuji nejvíc.
Lucka
Moc na Vás vzpomínáme, angličtina s Vámi nás bavila, vše bylo na pohodu.
Eva
Naše hodiny považuji za velmi užitečné a pro mě přínosné.Začala jsme číst AJ knížky a lépe rozumím mluvené angličtině.
Ruslana
Měli jsme nádherný hodiny anličtiny a opravdu jsme si to užili. A díky tomu že vy jste učitel od Boha, jste k nám vždy našla cestičku. A za to Vám chci moc poděkovat.
Vika
Co mě na tvých hodinách bavilo, byla konverzace která, zaujímala podstatnou část hodiny. To se mi líbilo. Nutilo mě to porozumět mluvenému textu a navíc se pokusit reagovat, i když mnohdy kostrbatě. Obě tyto "disciplíny" považuji za nejtěžší a rozhodně přínosnější než procvičování v učebnici.
Martina
Já jsem ocenila osobní přístup a možnost konverzace na "civilní" témata.
Ivana